"Monobank" випередив "Альфа-банк" та першим випустив картку без реквізитів

"Monobank" випередив "Альфа-банк" та першим випустив картку без реквізитів ua.news

"Вчора (10 жовтня ) "Альфа-банк" оголосив, що 15 жовтня вони першими в Україні почнуть випускати картки без номера, CVV2-коду та терміну дії… А поки у нас на вулиці 11 жовтня і ми оголошуємо, що вже сьогодні ми починаємо випуск перших у Європі (за інформацією Visa та Mastercard) карток без реквізитів", — повідомив співзасновник "Monobank" Олег Гороховський,передає "Громадське". Об этом сообщает russword.in.ua со ссылкой на СМИ.

Він зазначив, що картки випускають в межах проєкту "платинових карток" Mastercard, що передбачає додаткові послуги та переваги для клієнтів, зокрема обслуговування в аеропортах та програму лояльності.
"Карти доступні у трьох кольорах: чорний, рожевий чи стальний, і можуть, за бажанням клієнта, бути з усією інформацією або лише з прізвищем власникам".
Випуск картки коштуватиме 500 гривень, а обслуговування — 250 гривень на місяць (за умови паралельного відкриття віртуальної картки у додатку банку).
Нагадаємо, що в Україні вперше випустять платіжну картку, на якій не буде міститися банківських реквізитів — номера картки, терміну її дії та CVV-коду.

Джерело статті: “https://ipress.ua/news/monobank_vyperedyv_alfabank_ta_pershym_vypustyv_kartku_bez_rekvizytiv_301686.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя