Парк культури та відпочинку власним коштом закуповує нові атракціони

Львівська міська рада постійно працює над розвитком Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького. Велика увага зокрема зосереджена на безпечних розвагах дітей у парку атракціонів. Про це Гал-інфо розповіли у прес-службі ЛМР.

З 2015 року Львівським комунальним підприємством ʺЛьвівський центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницькогоʺ було придбано 4 нові атракціони — ʺОбертальні горняткаʺ, ʺОглядова баштаʺ, ʺЛанцюгиʺ та ʺЛітаюча машинаʺ за власні кошти парку, отримані від основної діяльності. Окрім того, проведено благоустрій території, капітальний ремонт паркових алей, реконструкцію роздягалень стадіону ʺЮністьʺ та однієї трибуни за кошти міського бюджету. Об этом сообщает evreiskiy.in.ua со ссылкой на СМИ.


У 2019 році з балансу Парку культури та відпочинку списали атракціон ʺДзвіночокʺ, який функціонував більше 30 років. Натомість, на місці ʺДзвіночкаʺ встановили новий атракціон ʺЛітаюча машинаʺ, вартість якого становить майже 1 млн₴ Станом на сьогодні тривають протиаварійні роботи підпірної стінки з боку вул. Лижв’ярської.


Додамо, щороку перед стартом роботи атракціонів у Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького проходить діагностичне експертне обстеження Західним експертно-технічним центром та Держгірхімпромнаглядом у Львівській області, які надають дозволи на експлуатацію каруселей.


Нагадаємо, як писало Гал-інфо, у парку культури відремонтують аварійну стінку.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/park_kultury_ta_vidpochynku_vlasnym_koshtom_zakupovuie_novi_atraktsiony_330673.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя